kochajzycie.pl Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  •   Download  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Turbo-jazda z Dodą
Autor Wiadomość
Adalbertus 

Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 08:40   Turbo-jazda z Dodą

Onet
15 kwietnia na antenie telewizji TVN Turbo wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu "Jazda z Dodą".
Wokalistka pod okiem instruktora będzie się przygotowywać do egzaminu na prawo jazdy.

Każdy z odcinków będzie się składał z trzech części:
- kursu teoretycznego,
- kursu praktycznego na placu manewrowym
- z poruszania się po mieście.
Całość ma zakończyć egzamin na prawo jazdy.

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany na antenie TVN Turbo w niedzielę, 15 kwietnia, o godz. 10:30.

TVN Turbo

Zobacz, jak kontrowersyjna piosenkarka Dorota „Doda” Rabczewska uczy się jeździć samochodem i przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy!
Doda ma tylko jedno zadanie – nauczyć się prowadzić auto, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Przed instruktorem również nie lada wyzwanie, ponieważ Doda z założenia nie podporządkowuje się nakazom i regułom. Nauczyciel będzie musiał przekazać Dodzie wiedzę z zakresu przepisów drogowych, wpoić gwieździe odpowiednie nawyki, ale także okiełznać wulkan energii za kierownicą, jakim jest znana piosenkarka. Nie sposób przewidzieć, jak Doda zareaguje, gdy ktoś zajedzie jej drogę lub wejdzie na pasy w nieodpowiednim momencie. W trakcie nauki jazdy będziemy mogli obserwować emocje Dody - od radości przez strach, rozpacz po złość.

Wielu widzów TVN Turbo ma już za sobą kurs prawa jazdy. Wiedzą zatem, jak ciężko, zwłaszcza podczas pierwszych lekcji, opanować auto na drodze. Jak kontrolować lusterka i jednocześnie nie pomylić hamulca z gazem. Pamiętać, żeby wrzucając bieg wcisnąć sprzęgło, a ruszając zrzucić ręczny... i jeszcze do tego wszystkiego orientować się, co się dzieje na drodze. Każdy z odcinków składa się z trzech elementów: kursu teoretycznego, praktycznych ćwiczeń – na placu manewrowym oraz sytuacji związanych z jazdą bohaterki po mieście. Efektem kulminacyjnym programu będzie egzamin Dody.

Jeżeli wydaje się Wam, że na ulicy jest mnóstwo wariatów drogowych, to jeszcze nie mieliście przyjemności spotkać mnie – mówi Doda. Zapowiada się zatem niezwykle ekscytujące widowisko, elektryzujące jak Doda Elektroda...

- - -

Może być ciekawie :smile:

Gregor 

Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 22:53   

Nie przepadam za Dodą i tym całym klimatem, który wokół siebie tworzy. Dodatkowo muszę się przyznać, że to jedno z moich najwiekszych rozczarowań ponieważ pierwsze kawałki Virgin dosc mocno brzmiały i miałem nadzieje, że pójdą dalej w tym kierunku ale postawili na... silikon :(
sorry za ot
no fakt, może byc zabawnie, a swoją drogą czy Doda nie przypomina Wam wczesnej Violetty Villas? (większość pewnie nie pamięta ;)

Ja osobiście oddałbym nawet swojego Kadetta na dwa dni w obce ręce żeby zobaczyć jak taki kurs przechodzi Anita Werner... jak na placu wydyma te swoje piekne ustka cofajac po łuku...

a gdyby tak zamiast Hołka wzięła udział w akcji Orlenu to jak sądzicie, czy lepiej trafiłaby do kierowców...?

ps
w jednym z wywiadów :

Moje ulubione zajęcie:
Chyba jazda samochodem - recepta na stres i sposób na relaks.

viva3.jpg
a teraz wyobrazcie sobie ze te usta przemawiaja do Was...
Plik ściągnięto 911 raz(y) 33,86 KB

anita i tommi.jpg
Anitka i Tommi Qharen
Plik ściągnięto 889 raz(y) 37,38 KB

Cyceron

Oxan 
The Chief

Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 23:01   

Doda i Anita Werner - prawdopodobnie dwie różne ligi jeśli chodzi jeżdżenie i podejście do tego. Anita chyba nieźle śmiga z lewą nogą, przykłada się chyba, bo na KJSowych próbach zrobić dobry czas wcale nie jest łatwo - nie wystarczy sporo kucy pod maską.

Publiczny ruch drogowy jest jednak jeden dla wszystkich. Wybieram Anitę :)

Gregor 

Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 23:02   

dokonałeś najlepszego możliwego wyboru ;)

Cyceron

Adalbertus 

Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 09:23   

Wybór.... kierowcy jest dość oczywisty, choć porównanie nieobiektywne, bo Doda o samochodach pojęcie ma niewielkie, a Pani Anita się w nim urodziła :wink:

Ad rem, z chęcią oglądnę ten program - przynajmniej pierwszy odcinek
p.s.: i mam nadzieję, że egzamin końcowy nie będzie ustawiony...

PeGaS 

Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 21:16   

Sam nie do końca rozumiem w jakiej konwencji to ma być nagrywane i "po co to komu?" Edukacyjnie raczej nie będzie, erotycznie też pewnie nie. So what for? Generalnie coś dziwnego dzieje się z TVN Turbo. "Testosteron" - totalny niewypał, "Operacja tuning" - niestrawne danie z nieznającego się na motoryzacji hiphopowca w dramatycznych wywiadach z gośćmi... a i jeszcze "wędkarstwo - męske hobby"

Gregor napisał/a:
a gdyby tak zamiast Hołka wzięła udział w akcji Orlenu to jak sądzicie, czy lepiej trafiłaby do kierowców...?

Don't think so. Chociaż bym wolał :twisted: Hołek jest zdecydowanie bardziej rozpoznawalną postacią, do tego bezapelacyjnie ściśle związaną z motoryzacją. Może więc działać jako swego rodzaju mentor... Z kobiet pewnie sięgneli by po Martynę W. ... to chyba wolę już Hołka :wink:

Gregor napisał/a:
Ja osobiście oddałbym nawet swojego Kadetta na dwa dni w obce ręce

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaaasne...

Gregor napisał/a:
no fakt, może byc zabawnie, a swoją drogą czy Doda nie przypomina Wam wczesnej Violetty Villas? (większość pewnie nie pamięta

Zobaczysz Violette Villas (lekko łysiejącą) jak wrócisz do pracy ;)

Adalbertus 

Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 13:16   

2 pierwsze odcinki premierową emisje mają już za sobą.

1 odc. 14.04.2007 TVN Turbo ( 21.04 w TVN )
2 odc. 21.04.2007 TVN Turbo ( 28.04 o 17:55 w TVN - dzisiaj)
3 odc. 28.04.2007 18:30 TVN Turbo - dzisiaj

Na stronie int. TVN Turbo można znaleźć urywki odcinków:

- Parkowanie
- Co ja robię?!
- Sprzęgło
- Czołówka programu

Enjoy :wink:

PeGaS 

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 22:29   

jak to enjoy?!!
tego się nie da oglądać dłużej niż 10 min.

BTW: czy wg kodeksu instruktor ma jeździć bez zapiętego pasa bezpieczeństwa?

Oxan 
The Chief

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 07:18   

PeGaS napisał/a:
BTW: czy wg kodeksu instruktor ma jeździć bez zapiętego pasa bezpieczeństwa?

Nie wiem jak na Zachodzie (i ciekawi mnie to), ale w Polsce owszem (z tego co pamiętam).

Adalbertus 

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 08:42   

Nie "ma jeździć bez zapiętych", ale może.
I przynajmniej w jeździe po mieście chyba wszyscy z tego przywileju korzystają.

Nie wiem jak jest za granicą.

Odpowiedz do tematu