kochajzycie.pl Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  •   Download  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Magnetyzery - prawda czy fałsz?
Autor Wiadomość
Youngee 

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 08:38   Magnetyzery - prawda czy fałsz?

Witam po długiej przerwie;).. Ostatnio zainteresowałem sie tematem magnetyzerów, można dużo poczytać o ich wspaniałych właściwościach, mniejsze spalanie, wzrost mocy, dłuższa żywotność silnika itp itd... ale można też znaleźć dużo opinii że magnetyzery to po prostu ściema a w niektórych przypadkach nawet pogorszenie pracy silnika i większe spalanie. Gdzie leży prawda? jeśli używacie albo mieliście jakikolwiek kontakt z magnetyzerami zapraszam do dyskusji, czy warto montować czy nie, a jeśli tak to jakie i na co zwracać szczególną uwagę.

PeGaS 

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 10:20   

hmmm... Nigdy nie korzystalem i raczej nie zamierzam. Nie jestem wiec specjalista, ale opinie jakie czytalem/slyszalem na ten temat od ludzi ktorzy maja znacznie wieksze doswiadczenie niz ja, sa dosc jednoznaczne :wink:

ponizej kilka probek

Streetracing.pl

i jeszcze jeden

i ostatni

pzdr
PS

Wojtek 

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 11:04   

Myślę, że to ściema. Producenci samochodów inwestują setki milionów dolarów/euro/jenów itp. w rozwój silników mający na celu poprawienie ich osiągów, w tym obniżenie spalania. W ostatnich latach pojawiły się np. nowoczesne turbodoładowane silniki diesla, silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem (np. FSI Volkswagena), silniki "downsized" - czyli małe benzynowe jednostki z turbo, pierwszy dieslowski boxer (Subaru) itp., itd. Gdyby coś tak banalnego jak magnetyzer za 1000 zł poprawiało spalanie czy czystość spalin, to miałbyś to we wszystkich silnikach wszystkich producentów. A nie masz. Więc moim zdaniem nie warto zawracać sobie tym głowy.

Odpowiedz do tematu