kochajzycie.pl Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  •   Download  • 
Znalezionych wyników: 66
kochajzycie.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Wto Sie 28, 2007 14:08   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: i jeszcze zapomniałam, że dzisiaj znowu jeden gość w Astrze przeleciał z 80 km/h na czerwonym świetle. Chyba, co gorsze, bez żadnej świadomości tego. Jest to jedno z tych skrzyżowań gdzie tuż przed sygnalizacją stoi kładka, która elegancko ją zasłania. Mimo wszystko...warto czasem się rozejrzeć nawet jak się komuś wydaje, że się ma pierwszeństwo...
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Wto Sie 28, 2007 14:03   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: znowu ktoś chciał mnie dziś rozjechać. Na prawym starsza pani od dłuższego czasu toczy się za ciężarówką, na lewym pan w średnim wieku blokuje ruch bo rozmawia przez telefon i nie ma pojęcia co się dzieje dookoła. Więc ja łykam ich środkiem, a wtedy starszą panią olśniło aby wyprzedzić ciężarówkę...dopiero gdy zajęła 1/3 mojego pasa kapnęła się, że ja tam jestem i nie mam gdzie uciekać więc wróciła na swoje stare miejsce.

:arrow: przejazd kolejowy w Ząbkach: prawie zawsze jak do niego dojeżdżam jest zamknięty i prawie zawsze ktoś mimo wszystko przez niego przełazi albo przejeżdża rowerem. Raz też (ale gdy był otwarty) na środku stanęła kobieta z wózkiem ( w wózku dziecko) bo właśnie spotkała znajomą, z którą chyba najlepiej się rozmawia na środku przejazdu kolejowego.

:arrow: ul. Na skraju. Jakiś osioł budował sobie podjazd do samej jezdni z kostek betonowych więc kilka z tych kostek było mu najwidoczniej wygodnie położyć na drodze. Stanowiły one ciekawą, ładnie zlewającą się z asfaltem, wyłaniającą się w ostatniej chwili przeszkodę...dla tych z lepszym refleksem. Dla tych ze słabszym - nie ma przebacz :???:
Kiedyś też na tej ulicy na drogę wychodziła ukradkiem góra piachu, tez do ominięcia, też dla tych z lepszym...
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pią Sie 24, 2007 09:27   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: Warszawa, Al. Krakowska, ciemny wieczór. Od kilkudziesięciu sekund stałam na czerwonym świetle gdy pojawił sie za mną motocyklista - jechał ok. 70 km/h i z taką samą prędkością przejechał skrzyżowanie na czerwonym. Później też nie przyspieszył więc chyba mu się nie spieszyło. Miałam nadzieję więc, że go zaraz dogonię i spróbuję zrozumieć ale gość następne skrzyżowanie też zrobił na czerwonym i tyle go widziałam. Na tym drugim skrzyżowaniu bardzo często czai się policja ale tym razem ich nie było.

:arrow: Kilka lat temu stałam sobie przed skrzyżowaniem na czerwonym na środkowym pasie. Lewym do tego skrzyżowania dojeżdżały dwa samochody. Pierwszy się zatrzymał...a drugi wjechał mu w tyłek. Z pierwszego wysiadł facet koło trzydziestki, obejrzał samochód i powiedział "co ty robisz? nienormalna jesteś" do pani, która prowadziła drugi samochód. Pani została w samochodzie i zanosiła się śmiechem. Facet wsiadł do swojego auta. Ludzie ci się znali najwidoczniej, a ja cieszyłam się, że pojechali w inną stronę niż ja :smile:
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Wto Sie 21, 2007 16:44   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: Dziś widziałam kilku mistrzów w Warszawie. Przez dwóch zostawiłam trochę gumy na asfalcie. Jeden chciał mnie rozjechać zmieniając pas na mój w momencie kiedy go wyprzedzałam - byłam już w połowie. Tu zostawiłam z 70 % tej gumy z dzisiejszego dnia. Gość rozmawiał przez telefon. Ale mnie przeprosił :smile: Dwa skrzyżowania dalej znowu rozmawiał przez telefon :???:

Drugi mistrz pozbawił mnie pozostałych 30 %. Po prostu zmienił pas na lewy (mój) bez żadnej przyczyny, ja miałam sporą nadwyżkę prędkości. W ogóle nie był zainteresowany drogą :???: co najwyżej przeciwległą nitką Trasy Ł. bo kiedy go wyprzedzałam, podpierał swoją brodę lewą ręką i patrzył stale w lewo.

Trzeci mistrz jechał Trasą Ł. z włączonym prawym migaczem...pisał smsa.

Czwarty mistrz jechał ogólnie dziwnie...pisał smsa.

A piąty mistrz to ja :lol:
  Temat: Ciekawe linki
Magda

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 292228

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pią Sie 17, 2007 11:32   Temat: Ciekawe linki
No, mocne. Do mnie by trafiło.
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pią Sie 17, 2007 11:28   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: starszy Pan, bez pasów, na pozycyjnych, nadużywający hamulca, jadący raczej dziwnie, a na dodatek jak go wyprzedzałam to zobaczyłam, że ma złożone prawe lusterko...
  Temat: Światła przez cały rok!!!
Magda

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 122152

PostForum: Przepisy   Wysłany: Pią Sie 17, 2007 11:22   Temat: Światła przez cały rok!!!
Ja się czuję świetnie z tym, dziękuję :smile: Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja...ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
  Temat: Ratownictwo
Magda

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 122407

PostForum: Ratownictwo   Wysłany: Pią Sie 17, 2007 11:18   Temat: Ratownictwo
A ja napisałam, że to pytanie do mądrzejszych :grin: i nie wiedzieć czemu dostałam odpowiedź od Adalbertusa :roll:
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pon Sie 13, 2007 11:20   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: wczoraj widziałam jak jednej pani urwało koło. Nie wiem jak to się stało, najpierw słychać było głośny i długi pisk, a w momencie kiedy na ten samochód spojrzałam poruszał się ostatkiem sił lekko w prawo, a lewe przednie koło nienaturalnie odskoczyło w lewo :-( chyba na nic ta pani nie wjechała ale sama nie wiem...

:arrow: oberwanie chmury, widoczność ograniczona do kilkudziesięciu metrów, a po przejściu dla pieszych na czerwonym świetle przetaczał się chwiejnie młody facet na rolkach z butelką piwa w ręku :sad:
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pon Sie 13, 2007 11:04   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
To musiała być ta sama sofa :-)
  Temat: Kobiety za kierownicą
Magda

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 91771

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pią Sie 10, 2007 09:36   Temat: Kobiety za kierownicą
:smile: Chyba można uznać te 2 ostatnie posty za bardzo fajne podsumowanie całej tej dyskusji :smile:
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pon Lip 02, 2007 22:12   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:!: Most Siekierkowski w Warszawie: zmierzchało a na środkowym pasie leżała duża sofa...chyba niechciana wypadła komuś z "wozu"...bo właściciela przy niej nie było.

:arrow: w Warszawie ludzie chyba zaczęli zapinać pasy z tyłu. Tak często widuję różnych ludzi, w różnych samochodach z zapiętymi pasami z tyłu, że chyba niedługo będę się dziwić na widok niezapiętych pasów z tyłu :smile:
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Sro Cze 27, 2007 14:26   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:neutral: rowerzysta przed przejściem dla pieszych - byłam przekonana, że przejedzie rowerem a on nagle zrobił dziwną minę, taki niby uśmieszek, zrezygnował z wejścia na rower i grzecznie przeprowadził go po pasach...z na przeciwka po tym samym przejściu przechodził policjant...ach ma się ten autorytet...
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pon Cze 25, 2007 23:01   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:arrow: Późny wieczór, ciemno, w Focusie bez świateł tata z synkiem, Al. Krakowska...
:arrow: Ten sam ciemny wieczór, zatrzymałam się przed przejściem dla pieszych na czerwonym świetle. Samochód, który jechał jakieś 150 metrów za mną olał czerwone i rowerzystę, który czekał na przejście przejeżdżając z prędkością ok 90 km/h. Rowerzysta wykazał się tu rozsądkiem bo mimo, że miał już jakąś chwilę zielone światło poczekał aż ten kretyn i cham przemknie. Ja byłam mocno zaskoczona...
  Temat: Widziałem/am dziś na drodze
Magda

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 299155

PostForum: Forum ogólne   Wysłany: Pią Cze 15, 2007 19:35   Temat: Widziałem/am dziś na drodze
:evil: dzisiaj widziałam wściekłego mężczyznę na drodze. Wyszedł z samochodu i zaczął nawalać własnymi nogami i rękami w inny samochód, chyba szkód żadnych nie wyrządził i wrócił do swojego. Nie widziałam czym sobie kierowca obijanego samochodu na to zasłużył (lub raczej nie).

:sad: okolice Nasielska, zdjęty pieszy lub rowerzysta, nie wiem z jakim skutkiem ale przy samochodzie, który go potrącił stała zszokowana rodzina, pewnie wracająca z długiego weekendu. Szczególnie zapadły mi w pamięć dwie dziewczynki 10-12 lat okryte jakimiś ręcznikami czy kocami, były, lekko mówiąc, przerażone.

:arrow: miejscowość Karniewo, droga nr 60, prowadzi przez nią bardzo ładna, szeroka droga. W miejscu gdzie praktycznie nie było żadych zabudowań przy drodze, świetna widoczność, za prawym łukiem zaczaiła się policja z suszarką. Zupełnie bez sensu z punktu widzenia bezpieczeństwa (moim zdaniem). W cywilizowanym świecie nikt by tam nie postawił zabudowanego. Świetne miejsca do debilnego łapania :-(
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15